Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1892
- Woonoppervlakte
- 330 m²
- Perceeloppervlakte
- 2030 m²
Zevenhuizerstraat 146 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1892. De woning heeft een woonoppervlakte van 330 m² en een perceel van 2030 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zevenhuizerstraat 146
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
1.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
7.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Haar is €684.000. Dat komt neer op circa €2.073 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZevenhuizerstraat 146 is een woonhuis van 330 m² in de wijk De Haar. De buurt telt 70 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 29 inwoners per km².
Zevenhuizerstraat 146 is een woonhuis in De Haar, gebouwd in 1892 (134 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zevenhuizerstraat 146 heeft 330 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2030 m². In De Haar ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zevenhuizerstraat 146 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-03-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Haar in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Zevenhuizerstraat 146 in De Haar bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zevenhuizerstraat 146: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.5 km.