Bovenwoning (appartement) Zuiderzeeboulevard 77 Bunschoten-Spakenburg

Zuiderzeeboulevard 77, 3751 HC Bunschoten-Spakenburg

200 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Zuiderzeeboulevard 77 is een bovenwoning (appartement) in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
200 m²
Inhoud
697 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.575.000 tot €1.825.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zuiderzeeboulevard 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuiderzeeboulevard 77

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.75
CO₂-emissie
3872.19 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

4845 Inwoners
2110 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2112 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Spakenburg
75% Koopwoningen
4.476 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuiderzeeboulevard 77

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Zuiderzeeboulevard 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuiderzeeboulevard 77?

De prijsindicatie voor Zuiderzeeboulevard 77 ligt rond €1.575.000 tot €1.825.000. De gemiddelde woningwaarde in Spakenburg is €409.000. Dat komt neer op circa €2.045 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuiderzeeboulevard 77 zich tot de wijk Spakenburg?

Zuiderzeeboulevard 77 is een bovenwoning (appartement) van 200 m² in de wijk Spakenburg. De buurt telt 2.112 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuiderzeeboulevard 77?

Zuiderzeeboulevard 77 is een bovenwoning (appartement) in Spakenburg, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zuiderzeeboulevard 77 vergeleken met de buurt?

Zuiderzeeboulevard 77 heeft 200 m² woonoppervlakte en 697 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 67 m² per kamer. In Spakenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuiderzeeboulevard 77 en wat betekent dat?

Zuiderzeeboulevard 77 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-02-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3872.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuiderzeeboulevard 77?

Zuiderzeeboulevard 77 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Spakenburg?

De wijk Spakenburg in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spakenburg?

Vanuit Zuiderzeeboulevard 77 in Spakenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.