Streetview Zuiderzeekade 19 Bunschoten-Spakenburg

Zuiderzeekade 19, 3751 HA Bunschoten-Spakenburg

179 m² Label A+

Zuiderzeekade 19 is een woning in Bunschoten-Spakenburg. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
179 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Zuiderzeekade 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuiderzeekade 19

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
97.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
88.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.7%
CO₂-emissie
14.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

4845 Inwoners
2110 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2112 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Spakenburg
75% Koopwoningen
4.476 Inwoners per km²

Locatie van Zuiderzeekade 19

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Zuiderzeekade 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuiderzeekade 19?

De prijsindicatie voor Zuiderzeekade 19 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Spakenburg is €409.000. Dat komt neer op circa €2.285 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuiderzeekade 19 zich tot de wijk Spakenburg?

Zuiderzeekade 19 is een woning van 179 m² in de wijk Spakenburg. De buurt telt 2.112 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.476 inwoners per km².

Hoe groot is Zuiderzeekade 19 vergeleken met de buurt?

Zuiderzeekade 19 heeft 179 m² woonoppervlakte. In Spakenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuiderzeekade 19 en wat betekent dat?

Zuiderzeekade 19 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-04-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.31 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Spakenburg?

De wijk Spakenburg in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spakenburg?

Vanuit Zuiderzeekade 19 in Spakenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Spakenburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zuiderzeekade 19: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Spakenburg?

Recreatie nabij Spakenburg: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Zuiderzeekade 19?

De prijsindicatie ligt rond €390.000 tot €440.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Spakenburg is €409.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.