Hoekwoning Da Costastraat 17 Bunschoten-Spakenburg

Da Costastraat 17, 3751 GA Bunschoten-Spakenburg

114 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Da Costastraat 17 is een hoekwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 227 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
227 m²
Inhoud
404 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Da Costastraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Da Costastraat 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
180.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.6%
CO₂-emissie
36.79 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3220 Inwoners
1255 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1263 Woningvoorraad
€415.000 Gem. woningwaarde Bunschoten
71% Koopwoningen
2.147 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Da Costastraat 17

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Da Costastraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Da Costastraat 17?

De prijsindicatie voor Da Costastraat 17 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Bunschoten is €415.000. Dat komt neer op circa €3.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Da Costastraat 17 zich tot de wijk Bunschoten?

Da Costastraat 17 is een hoekwoning van 114 m² in de wijk Bunschoten. De buurt telt 1.263 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.147 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Da Costastraat 17?

Da Costastraat 17 is een hoekwoning in Bunschoten, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Da Costastraat 17 vergeleken met de buurt?

Da Costastraat 17 heeft 114 m² woonoppervlakte en 404 m³ inhoud. Het perceel is 227 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bunschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Da Costastraat 17 en wat betekent dat?

Da Costastraat 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Da Costastraat 17?

Da Costastraat 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Bunschoten?

De wijk Bunschoten in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bunschoten?

Vanuit Da Costastraat 17 in Bunschoten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.