Vrijstaande woning Dorpsstraat 111 Bunschoten-Spakenburg

Dorpsstraat 111, 3751 EN Bunschoten-Spakenburg

205 m² Bouwjaar 2026 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Dorpsstraat 111 is een vrijstaande woning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 2026. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 445 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2026
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
445 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.055.000 tot €1.305.000
Daktype
Mansarde dak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 111

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 111

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3220 Inwoners
1255 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1263 Woningvoorraad
€415.000 Gem. woningwaarde Bunschoten
71% Koopwoningen
2.147 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dorpsstraat 111

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 111

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 111?

De prijsindicatie voor Dorpsstraat 111 ligt rond €1.055.000 tot €1.305.000. De gemiddelde woningwaarde in Bunschoten is €415.000. Dat komt neer op circa €2.024 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 111 zich tot de wijk Bunschoten?

Dorpsstraat 111 is een vrijstaande woning van 205 m² in de wijk Bunschoten. De buurt telt 1.263 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.147 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 111?

Dorpsstraat 111 is een vrijstaande woning in Bunschoten, gebouwd in 2026 (0 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dorpsstraat 111 vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 111 heeft 205 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 445 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Bunschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 111 en wat betekent dat?

Dorpsstraat 111 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-07-17. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dorpsstraat 111?

Dorpsstraat 111 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bunschoten?

De wijk Bunschoten in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bunschoten?

Vanuit Dorpsstraat 111 in Bunschoten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.