Streetview Schoolstraat 2 Bunschoten-Spakenburg

Schoolstraat 2, 3751 EL Bunschoten-Spakenburg

167 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Schoolstraat 2 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 256 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
256 m²
Inhoud
501 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schoolstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoolstraat 2

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3220 Inwoners
1255 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1263 Woningvoorraad
€415.000 Gem. woningwaarde Bunschoten
71% Koopwoningen
2.147 Inwoners per km²

Locatie van Schoolstraat 2

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Schoolstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoolstraat 2?

De prijsindicatie voor Schoolstraat 2 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Bunschoten is €415.000. Dat komt neer op circa €2.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoolstraat 2 zich tot de wijk Bunschoten?

Schoolstraat 2 is een woonhuis van 167 m² in de wijk Bunschoten. De buurt telt 1.263 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.147 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoolstraat 2?

Schoolstraat 2 is een woonhuis in Bunschoten, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schoolstraat 2 vergeleken met de buurt?

Schoolstraat 2 heeft 167 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Het perceel is 256 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Bunschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoolstraat 2 en wat betekent dat?

Schoolstraat 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-04-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoolstraat 2?

Schoolstraat 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bunschoten?

De wijk Bunschoten in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bunschoten?

Vanuit Schoolstraat 2 in Bunschoten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.