Eengezinswoning, hoekwoning Oosterstraat 30 Bunschoten-Spakenburg

Oosterstraat 30, 3751 EH Bunschoten-Spakenburg

69 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Oosterstraat 30 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m², een perceel van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
69 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
286 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oosterstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterstraat 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
173.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.6%
CO₂-emissie
20.32 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Tuin
Ja (14.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3220 Inwoners
1255 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1263 Woningvoorraad
€415.000 Gem. woningwaarde Bunschoten
71% Koopwoningen
2.147 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterstraat 30

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Oosterstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterstraat 30?

De prijsindicatie voor Oosterstraat 30 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Bunschoten is €415.000. Dat komt neer op circa €6.014 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterstraat 30 zich tot de wijk Bunschoten?

Oosterstraat 30 is een eengezinswoning, hoekwoning van 69 m² in de wijk Bunschoten. De buurt telt 1.263 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.147 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterstraat 30?

Oosterstraat 30 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bunschoten, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oosterstraat 30 vergeleken met de buurt?

Oosterstraat 30 heeft 69 m² woonoppervlakte en 286 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Bunschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterstraat 30 en wat betekent dat?

Oosterstraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oosterstraat 30?

Oosterstraat 30 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 14 m².

Hoe is de woningmarkt in Bunschoten?

De wijk Bunschoten in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bunschoten?

Vanuit Oosterstraat 30 in Bunschoten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.