Streetview Maatjessteeg 15 A Bunschoten-Spakenburg

Maatjessteeg 15 A, 3751 AW Bunschoten-Spakenburg

187 m² Bouwjaar 1900 Label G

Maatjessteeg 15 A is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 159 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
159 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Maatjessteeg 15 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maatjessteeg 15 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

4845 Inwoners
2110 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2112 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Spakenburg
75% Koopwoningen
4.476 Inwoners per km²

Locatie van Maatjessteeg 15 A

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Maatjessteeg 15 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Maatjessteeg 15 A?

De gemiddelde woningwaarde in Spakenburg is €409.000. Dat komt neer op circa €2.187 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maatjessteeg 15 A zich tot de wijk Spakenburg?

Maatjessteeg 15 A is een woonhuis van 187 m² in de wijk Spakenburg. De buurt telt 2.112 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maatjessteeg 15 A?

Maatjessteeg 15 A is een woonhuis in Spakenburg, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Maatjessteeg 15 A vergeleken met de buurt?

Maatjessteeg 15 A heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 159 m². In Spakenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maatjessteeg 15 A en wat betekent dat?

Maatjessteeg 15 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Spakenburg?

De wijk Spakenburg in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spakenburg?

Vanuit Maatjessteeg 15 A in Spakenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Spakenburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Maatjessteeg 15 A: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.