Streetview Wenckebachstraat 56 Brunssum

Wenckebachstraat 56, 6446 XK Brunssum

250 m² Bouwjaar 1999 5 kamers Label B

Wenckebachstraat 56 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 720 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
720 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wenckebachstraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wenckebachstraat 56

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Brunssum

1895 Inwoners
985 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
976 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Treebeek-Zuid
37% Koopwoningen
4.179 Inwoners per km²

Locatie van Wenckebachstraat 56

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Wenckebachstraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Wenckebachstraat 56?

De gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Zuid is €201.000. Dat komt neer op circa €804 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wenckebachstraat 56 zich tot de wijk Treebeek-Zuid?

Wenckebachstraat 56 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Treebeek-Zuid. De buurt telt 976 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.179 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wenckebachstraat 56?

Wenckebachstraat 56 is een woonhuis in Treebeek-Zuid, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wenckebachstraat 56 vergeleken met de buurt?

Wenckebachstraat 56 heeft 250 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 720 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Treebeek-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wenckebachstraat 56 en wat betekent dat?

Wenckebachstraat 56 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Wenckebachstraat 56?

Wenckebachstraat 56 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Treebeek-Zuid?

De wijk Treebeek-Zuid in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Treebeek-Zuid?

Vanuit Wenckebachstraat 56 in Treebeek-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.