Streetview Wenckebachstraat 50 Brunssum

Wenckebachstraat 50, 6446 XK Brunssum

183 m² Bouwjaar 2001 9 kamers 3 slaapkamers Label A

Wenckebachstraat 50 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 455 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
455 m²
Inhoud
1069 m³
Kamers
9
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wenckebachstraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wenckebachstraat 50

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Brunssum

1895 Inwoners
985 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
976 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Treebeek-Zuid
37% Koopwoningen
4.179 Inwoners per km²

Locatie van Wenckebachstraat 50

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Wenckebachstraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Wenckebachstraat 50?

De prijsindicatie voor Wenckebachstraat 50 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Zuid is €201.000. Dat komt neer op circa €1.098 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wenckebachstraat 50 zich tot de wijk Treebeek-Zuid?

Wenckebachstraat 50 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Treebeek-Zuid. De buurt telt 976 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.179 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wenckebachstraat 50?

Wenckebachstraat 50 is een woonhuis in Treebeek-Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wenckebachstraat 50 vergeleken met de buurt?

Wenckebachstraat 50 heeft 183 m² woonoppervlakte en 1069 m³ inhoud. Het perceel is 455 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Treebeek-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wenckebachstraat 50 en wat betekent dat?

Wenckebachstraat 50 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wenckebachstraat 50?

Wenckebachstraat 50 heeft 9 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Treebeek-Zuid?

De wijk Treebeek-Zuid in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Treebeek-Zuid?

Vanuit Wenckebachstraat 50 in Treebeek-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.