Streetview Wenckebachstraat 44 Brunssum

Wenckebachstraat 44, 6446 XK Brunssum

242 m² Bouwjaar 2000 3 slaapkamers Label B

Wenckebachstraat 44 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 448 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
242 m²
Perceeloppervlakte
448 m²
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wenckebachstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wenckebachstraat 44

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Brunssum

1895 Inwoners
985 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
976 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Treebeek-Zuid
37% Koopwoningen
4.179 Inwoners per km²

Locatie van Wenckebachstraat 44

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Wenckebachstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Wenckebachstraat 44?

De gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Zuid is €201.000. Dat komt neer op circa €831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wenckebachstraat 44 zich tot de wijk Treebeek-Zuid?

Wenckebachstraat 44 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Treebeek-Zuid. De buurt telt 976 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.179 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wenckebachstraat 44?

Wenckebachstraat 44 is een woonhuis in Treebeek-Zuid, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wenckebachstraat 44 vergeleken met de buurt?

Wenckebachstraat 44 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 448 m². In Treebeek-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wenckebachstraat 44 en wat betekent dat?

Wenckebachstraat 44 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Treebeek-Zuid?

De wijk Treebeek-Zuid in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Treebeek-Zuid?

Vanuit Wenckebachstraat 44 in Treebeek-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Treebeek-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wenckebachstraat 44: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.