Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 377 m²
- Inhoud
- 910 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Wenckebachstraat 14 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m², een perceel van 377 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wenckebachstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
6.8 kmDe prijsindicatie voor Wenckebachstraat 14 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Zuid is €201.000. Dat komt neer op circa €926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWenckebachstraat 14 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Treebeek-Zuid. De buurt telt 976 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.179 inwoners per km².
Wenckebachstraat 14 is een woonhuis in Treebeek-Zuid, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Wenckebachstraat 14 heeft 217 m² woonoppervlakte en 910 m³ inhoud. Het perceel is 377 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Treebeek-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wenckebachstraat 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.25 kg/jaar.
Wenckebachstraat 14 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Treebeek-Zuid in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Wenckebachstraat 14 in Treebeek-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wenckebachstraat 14: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.