Bovenwoning Pallashof 11 Brunssum

Pallashof 11, 6446 SJ Brunssum

60 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 2 slaapkamers Label B

Pallashof 11 is een bovenwoning in Brunssum, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€125.000 tot €150.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Pallashof 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pallashof 11

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Brunssum

1895 Inwoners
985 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
976 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Treebeek-Zuid
37% Koopwoningen
4.179 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pallashof 11

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Pallashof 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Pallashof 11?

De prijsindicatie voor Pallashof 11 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Zuid is €201.000. Dat komt neer op circa €3.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pallashof 11 zich tot de wijk Treebeek-Zuid?

Pallashof 11 is een bovenwoning van 60 m² in de wijk Treebeek-Zuid. De buurt telt 976 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.179 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pallashof 11?

Pallashof 11 is een bovenwoning in Treebeek-Zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pallashof 11 vergeleken met de buurt?

Pallashof 11 heeft 60 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Treebeek-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pallashof 11 en wat betekent dat?

Pallashof 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-04-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pallashof 11?

Pallashof 11 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Treebeek-Zuid?

De wijk Treebeek-Zuid in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Treebeek-Zuid?

Vanuit Pallashof 11 in Treebeek-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.