Streetview Houtduiflaan 19 Brunssum

Houtduiflaan 19, 6446 DH Brunssum

252 m² Bouwjaar 2001 Label A

Houtduiflaan 19 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 252 m² en een perceel van 823 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
252 m²
Perceeloppervlakte
823 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Houtduiflaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Houtduiflaan 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Brunssum

465 Inwoners
185 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
196 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Amstenraderveld
86% Koopwoningen
376 Inwoners per km²

Locatie van Houtduiflaan 19

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Houtduiflaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Houtduiflaan 19?

De gemiddelde woningwaarde in Amstenraderveld is €502.000. Dat komt neer op circa €1.992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Houtduiflaan 19 zich tot de wijk Amstenraderveld?

Houtduiflaan 19 is een woonhuis van 252 m² in de wijk Amstenraderveld. De buurt telt 196 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 376 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Houtduiflaan 19?

Houtduiflaan 19 is een woonhuis in Amstenraderveld, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Houtduiflaan 19 vergeleken met de buurt?

Houtduiflaan 19 heeft 252 m² woonoppervlakte. Het perceel is 823 m². In Amstenraderveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Houtduiflaan 19 en wat betekent dat?

Houtduiflaan 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Amstenraderveld?

De wijk Amstenraderveld in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstenraderveld?

Vanuit Houtduiflaan 19 in Amstenraderveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Amstenraderveld?