Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
Wijenweg 191 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 465 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wijenweg 191
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Noord is €251.000. Dat komt neer op circa €1.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWijenweg 191 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Treebeek-Noord. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.986 inwoners per km².
Wijenweg 191 is een woonhuis in Treebeek-Noord, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wijenweg 191 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 465 m². In Treebeek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Treebeek-Noord in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Wijenweg 191 in Treebeek-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wijenweg 191: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Treebeek-Noord: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Wijenweg 191 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Treebeek-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1953, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.