Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 2500 m²
Wijenweg 147 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 2500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wijenweg 147
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Treebeek-Noord is €251.000. Dat komt neer op circa €1.349 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWijenweg 147 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Treebeek-Noord. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.986 inwoners per km².
Wijenweg 147 is een woonhuis in Treebeek-Noord, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wijenweg 147 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2500 m². In Treebeek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Treebeek-Noord in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Wijenweg 147 in Treebeek-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wijenweg 147: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Treebeek-Noord: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Wijenweg 147 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Treebeek-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1953, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.