2-onder-1-kapwoning van Goyenstraat 16 Brunssum

van Goyenstraat 16, 6445 XJ Brunssum

112 m² Bouwjaar 1956 10 kamers 4 slaapkamers Label B

van Goyenstraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Brunssum, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 367 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
367 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor van Goyenstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Goyenstraat 16

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (142.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Brunssum

1180 Inwoners
545 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
574 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde De Struiken
76% Koopwoningen
1.965 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Goyenstraat 16

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over van Goyenstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van van Goyenstraat 16?

De prijsindicatie voor van Goyenstraat 16 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in De Struiken is €228.000. Dat komt neer op circa €2.036 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Goyenstraat 16 zich tot de wijk De Struiken?

van Goyenstraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning van 112 m² in de wijk De Struiken. De buurt telt 574 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.965 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Goyenstraat 16?

van Goyenstraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning in De Struiken, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Goyenstraat 16 vergeleken met de buurt?

van Goyenstraat 16 heeft 112 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Het perceel is 367 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 11 m² per kamer. In De Struiken ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Goyenstraat 16 en wat betekent dat?

van Goyenstraat 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Goyenstraat 16?

van Goyenstraat 16 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. De tuin is 142 m².

Hoe is de woningmarkt in De Struiken?

De wijk De Struiken in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Struiken?

Vanuit van Goyenstraat 16 in De Struiken bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.