Eengezinswoning, tussenwoning Langeberglaan 6 Brunssum

Langeberglaan 6, 6445 AS Brunssum

135 m² Bouwjaar 1928 8 kamers 2 slaapkamers Label C

Langeberglaan 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Brunssum, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 87 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
87 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
8
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Langeberglaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langeberglaan 6

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.99 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Brunssum

1330 Inwoners
630 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
648 Woningvoorraad
€199.000 Gem. woningwaarde Langenberg
93% Koopwoningen
4.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langeberglaan 6

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Langeberglaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Langeberglaan 6?

De prijsindicatie voor Langeberglaan 6 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Langenberg is €199.000. Dat komt neer op circa €1.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langeberglaan 6 zich tot de wijk Langenberg?

Langeberglaan 6 is een eengezinswoning, tussenwoning van 135 m² in de wijk Langenberg. De buurt telt 648 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langeberglaan 6?

Langeberglaan 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Langenberg, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langeberglaan 6 vergeleken met de buurt?

Langeberglaan 6 heeft 135 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 87 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Langenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langeberglaan 6 en wat betekent dat?

Langeberglaan 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langeberglaan 6?

Langeberglaan 6 heeft 8 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Langenberg?

De wijk Langenberg in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langenberg?

Vanuit Langeberglaan 6 in Langenberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.