Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 263 m²
- Perceeloppervlakte
- 266 m²
Het Ambacht 46 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 263 m² en een perceel van 266 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Ambacht 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
1 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Klingelsberg is €226.000. Dat komt neer op circa €859 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Ambacht 46 is een woonhuis van 263 m² in de wijk Klingelsberg. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².
Het Ambacht 46 is een woonhuis in Klingelsberg, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Het Ambacht 46 heeft 263 m² woonoppervlakte. Het perceel is 266 m². In Klingelsberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Klingelsberg in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Het Ambacht 46 in Klingelsberg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Het Ambacht 46: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Klingelsberg: restaurant (1 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Het Ambacht 46 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Klingelsberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.