Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 293 m²
- Inhoud
- 310 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Ridder Hoenstraat 45 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 293 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ridder Hoenstraat 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
7.8 kmDe prijsindicatie voor Ridder Hoenstraat 45 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Bexdelle is €218.000. Dat komt neer op circa €2.224 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRidder Hoenstraat 45 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Bexdelle. De buurt telt 180 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.606 inwoners per km².
Ridder Hoenstraat 45 is een woonhuis in Bexdelle, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Ridder Hoenstraat 45 heeft 98 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Bexdelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ridder Hoenstraat 45 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ridder Hoenstraat 45 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Bexdelle in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Ridder Hoenstraat 45 in Bexdelle bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ridder Hoenstraat 45: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.9 km.