Streetview Maastrichterstraat 82 A Brunssum

Maastrichterstraat 82 A, 6444 GJ Brunssum

274 m² Bouwjaar 1998

Maastrichterstraat 82 A is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 274 m² en een perceel van 540 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
274 m²
Perceeloppervlakte
540 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Maastrichterstraat 82 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Brunssum

345 Inwoners
175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
180 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Bexdelle
53% Koopwoningen
2.606 Inwoners per km²

Locatie van Maastrichterstraat 82 A

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Maastrichterstraat 82 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Maastrichterstraat 82 A?

De gemiddelde woningwaarde in Bexdelle is €218.000. Dat komt neer op circa €796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maastrichterstraat 82 A zich tot de wijk Bexdelle?

Maastrichterstraat 82 A is een woonhuis van 274 m² in de wijk Bexdelle. De buurt telt 180 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maastrichterstraat 82 A?

Maastrichterstraat 82 A is een woonhuis in Bexdelle, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maastrichterstraat 82 A vergeleken met de buurt?

Maastrichterstraat 82 A heeft 274 m² woonoppervlakte. Het perceel is 540 m². In Bexdelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bexdelle?

De wijk Bexdelle in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bexdelle?

Vanuit Maastrichterstraat 82 A in Bexdelle bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bexdelle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Maastrichterstraat 82 A: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bexdelle?

Recreatie nabij Bexdelle: restaurant (0.8 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Maastrichterstraat 82 A?