Streetview Jacintahof 18 Brunssum

Jacintahof 18, 6444 BK Brunssum

42 m² Bouwjaar 1953 Label A

Jacintahof 18 is een appartement in Brunssum, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
42 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Jacintahof 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacintahof 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
61.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.7%
CO₂-emissie
25.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Brunssum

1095 Inwoners
545 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Kruisberg
75% Koopwoningen
4.763 Inwoners per km²

Locatie van Jacintahof 18

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Jacintahof 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacintahof 18?

De gemiddelde woningwaarde in Kruisberg is €207.000. Dat komt neer op circa €4.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacintahof 18 zich tot de wijk Kruisberg?

Jacintahof 18 is een appartement van 42 m² in de wijk Kruisberg. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.763 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacintahof 18?

Jacintahof 18 is een appartement in Kruisberg, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jacintahof 18 vergeleken met de buurt?

Jacintahof 18 heeft 42 m² woonoppervlakte. In Kruisberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacintahof 18 en wat betekent dat?

Jacintahof 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.81 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kruisberg?

De wijk Kruisberg in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruisberg?

Vanuit Jacintahof 18 in Kruisberg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kruisberg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jacintahof 18: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.