Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 370 m²
Zandstraat 4 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en een perceel van 370 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €182.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zandstraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
7.7 kmDe prijsindicatie voor Zandstraat 4 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in De Eggen is €182.000. Dat komt neer op circa €1.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZandstraat 4 is een woonhuis van 123 m² in de wijk De Eggen. De buurt telt 786 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.518 inwoners per km².
Zandstraat 4 is een woonhuis in De Eggen, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zandstraat 4 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 370 m². In De Eggen ligt de gemiddelde woningwaarde op €182.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Eggen in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €182.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zandstraat 4 in De Eggen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zandstraat 4: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij De Eggen: restaurant (0.4 km), cafe (0.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €150.000 tot €175.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Eggen is €182.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.