Streetview Haafheidestraat 14 Brunssum

Haafheidestraat 14, 6443 XR Brunssum

46 m² Bouwjaar 1986 Label C

Haafheidestraat 14 is een appartement in Brunssum, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €182.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
46 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Haafheidestraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haafheidestraat 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
112.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Brunssum

1685 Inwoners
785 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
786 Woningvoorraad
€182.000 Gem. woningwaarde De Eggen
45% Koopwoningen
4.518 Inwoners per km²

Locatie van Haafheidestraat 14

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Haafheidestraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Haafheidestraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in De Eggen is €182.000. Dat komt neer op circa €3.957 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haafheidestraat 14 zich tot de wijk De Eggen?

Haafheidestraat 14 is een appartement van 46 m² in de wijk De Eggen. De buurt telt 786 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.518 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haafheidestraat 14?

Haafheidestraat 14 is een appartement in De Eggen, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haafheidestraat 14 vergeleken met de buurt?

Haafheidestraat 14 heeft 46 m² woonoppervlakte. In De Eggen ligt de gemiddelde woningwaarde op €182.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haafheidestraat 14 en wat betekent dat?

Haafheidestraat 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.63 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Eggen?

De wijk De Eggen in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €182.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Eggen?

Vanuit Haafheidestraat 14 in De Eggen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Eggen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Haafheidestraat 14: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.6 km.