Tussenwoning Prinses Alexiahof 14 Brummen

Prinses Alexiahof 14, 6971 GC Brummen

86 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Prinses Alexiahof 14 is een tussenwoning in Brummen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 145 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Prinses Alexiahof 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Alexiahof 14

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
91.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brummen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Brummen

690 Inwoners
315 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
314 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Rhienderen Kern
70% Koopwoningen
2.434 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Alexiahof 14

Vergelijkbare woningen in Brummen

Veelgestelde vragen over Prinses Alexiahof 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Alexiahof 14?

De prijsindicatie voor Prinses Alexiahof 14 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Rhienderen Kern is €348.000. Dat komt neer op circa €4.047 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Alexiahof 14 zich tot de wijk Rhienderen Kern?

Prinses Alexiahof 14 is een tussenwoning van 86 m² in de wijk Rhienderen Kern. De buurt telt 314 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.434 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Alexiahof 14?

Prinses Alexiahof 14 is een tussenwoning in Rhienderen Kern, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prinses Alexiahof 14 vergeleken met de buurt?

Prinses Alexiahof 14 heeft 86 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Rhienderen Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Alexiahof 14 en wat betekent dat?

Prinses Alexiahof 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Alexiahof 14?

Prinses Alexiahof 14 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rhienderen Kern?

De wijk Rhienderen Kern in Brummen (Gelderland) kenmerkt zich door 690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rhienderen Kern?

Vanuit Prinses Alexiahof 14 in Rhienderen Kern bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.4 km.