Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 1350 m²
Molenweg 12 A is een woonhuis in Bruinisse, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 1350 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenweg 12 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
31.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
14.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
13.3 kmRestaurant
1.1 kmCafé
9.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
13.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Bruinisse is €462.000. Dat komt neer op circa €2.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenweg 12 A is een woonhuis van 189 m² in de wijk Verspreide huizen Bruinisse. De buurt telt 106 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 55 inwoners per km².
Molenweg 12 A is een woonhuis in Verspreide huizen Bruinisse, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Molenweg 12 A heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1350 m². In Verspreide huizen Bruinisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Bruinisse in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Molenweg 12 A in Verspreide huizen Bruinisse bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 31.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenweg 12 A: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 14.2 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Bruinisse: restaurant (1.1 km), cafe (9.7 km).
Een woningrapport voor Molenweg 12 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Bruinisse. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2015, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.