Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1911
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 3520 m²
Verloren Kostweg 5 is een woonhuis in Bruinisse, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 3520 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verloren Kostweg 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
31.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
14.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
13.3 kmRestaurant
1.1 kmCafé
9.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
13.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Bruinisse is €462.000. Dat komt neer op circa €2.484 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerloren Kostweg 5 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Verspreide huizen Bruinisse. De buurt telt 106 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 55 inwoners per km².
Verloren Kostweg 5 is een woonhuis in Verspreide huizen Bruinisse, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Verloren Kostweg 5 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3520 m². In Verspreide huizen Bruinisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Bruinisse in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Verloren Kostweg 5 in Verspreide huizen Bruinisse bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 31.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Verloren Kostweg 5: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 14.2 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Bruinisse: restaurant (1.1 km), cafe (9.7 km).
Een woningrapport voor Verloren Kostweg 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Bruinisse. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1911, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.