Eengezinswoning, vrijstaande woning Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 Bruinisse

Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43, 4311 NR Bruinisse

96 m² Bouwjaar 1978 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Bruinisse, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 817 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
817 m²
Inhoud
433 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Landelijk gelegen, vrij uitzicht en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
267.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.25 kg/m²

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

32.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

10.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

13.6 km

Buurtinformatie in Bruinisse

410 Inwoners
205 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
194 Woningvoorraad
€585.000 Gem. woningwaarde Recreatiegebied
94% Koopwoningen
72 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43

Vergelijkbare woningen in Bruinisse

Veelgestelde vragen over Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43?

De prijsindicatie voor Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Recreatiegebied is €585.000. Dat komt neer op circa €6.094 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 zich tot de wijk Recreatiegebied?

Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 96 m² in de wijk Recreatiegebied. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43?

Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Recreatiegebied, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 vergeleken met de buurt?

Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 heeft 96 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 817 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Recreatiegebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 en wat betekent dat?

Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43?

Hoogerwerfsweg "De elf Boompjes" 43 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Recreatiegebied?

De wijk Recreatiegebied in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.