Woningdetails
- Type
- Geschakelde woning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Perceeloppervlakte
- 113 m²
- Inhoud
- 92 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €180.000 tot €205.000
- Ligging
- in_recreation_park
Hoogerwerfsweg "De Tong" 158 is een geschakelde woning in Bruinisse, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m², een perceel van 113 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoogerwerfsweg "De Tong" 158
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
32.1 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
2.9 kmMiddelbare school
14.3 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
12.9 kmRestaurant
1.7 kmCafé
10.5 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
13.6 kmOp zoek naar een ideale vakantiewoning met uitstekende verhuurmogelijkheden, maar ook perfect voor eigen recreatief gebruik?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Hoogerwerfsweg "De Tong" 158 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Recreatiegebied is €585.000. Dat komt neer op circa €13.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoogerwerfsweg "De Tong" 158 is een geschakelde woning van 42 m² in de wijk Recreatiegebied. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².
Hoogerwerfsweg "De Tong" 158 is een geschakelde woning in Recreatiegebied, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hoogerwerfsweg "De Tong" 158 heeft 42 m² woonoppervlakte en 92 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 10 m² per kamer. In Recreatiegebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoogerwerfsweg "De Tong" 158 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.24 kg/jaar.
Hoogerwerfsweg "De Tong" 158 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Recreatiegebied in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Hoogerwerfsweg "De Tong" 158 in Recreatiegebied bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 32.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.