Vrijstaande woning Groeneweg 1 0179 Bruinisse

Groeneweg 1 0179, 4311 NG Bruinisse

84 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Groeneweg 1 0179 is een vrijstaande woning in Bruinisse, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 318 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
318 m²
Inhoud
312 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Groeneweg 1 0179

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groeneweg 1 0179

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.32 kg/m²

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

32.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

10.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

13.6 km

Buurtinformatie in Bruinisse

410 Inwoners
205 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
194 Woningvoorraad
€585.000 Gem. woningwaarde Recreatiegebied
94% Koopwoningen
72 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groeneweg 1 0179

Vergelijkbare woningen in Bruinisse

Veelgestelde vragen over Groeneweg 1 0179

Wat is de geschatte woningwaarde van Groeneweg 1 0179?

De prijsindicatie voor Groeneweg 1 0179 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Recreatiegebied is €585.000. Dat komt neer op circa €6.964 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groeneweg 1 0179 zich tot de wijk Recreatiegebied?

Groeneweg 1 0179 is een vrijstaande woning van 84 m² in de wijk Recreatiegebied. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groeneweg 1 0179?

Groeneweg 1 0179 is een vrijstaande woning in Recreatiegebied, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Groeneweg 1 0179 vergeleken met de buurt?

Groeneweg 1 0179 heeft 84 m² woonoppervlakte en 312 m³ inhoud. Het perceel is 318 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Recreatiegebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groeneweg 1 0179 en wat betekent dat?

Groeneweg 1 0179 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-03-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groeneweg 1 0179?

Groeneweg 1 0179 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Recreatiegebied?

De wijk Recreatiegebied in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Recreatiegebied?

Vanuit Groeneweg 1 0179 in Recreatiegebied bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 32.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.