Eengezinswoning, tussenwoning Koningin Julianastraat 16 Bruinisse

Koningin Julianastraat 16, 4311 BX Bruinisse

78 m² Bouwjaar 1947 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Koningin Julianastraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bruinisse, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 152 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
281 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianastraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianastraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.92 kg/m²

Tuin
Ja (105.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

32.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

10.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

13.8 km

Buurtinformatie in Bruinisse

3055 Inwoners
1260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1286 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Bruinisse
64% Koopwoningen
4.384 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Julianastraat 16

Vergelijkbare woningen in Bruinisse

Veelgestelde vragen over Koningin Julianastraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianastraat 16?

De prijsindicatie voor Koningin Julianastraat 16 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Bruinisse is €267.000. Dat komt neer op circa €3.423 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianastraat 16 zich tot de wijk Bruinisse?

Koningin Julianastraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 78 m² in de wijk Bruinisse. De buurt telt 1.286 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianastraat 16?

Koningin Julianastraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bruinisse, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningin Julianastraat 16 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianastraat 16 heeft 78 m² woonoppervlakte en 281 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Bruinisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianastraat 16 en wat betekent dat?

Koningin Julianastraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianastraat 16?

Koningin Julianastraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 105 m².

Hoe is de woningmarkt in Bruinisse?

De wijk Bruinisse in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bruinisse?