Streetview Nieuwstraat 23 Brouwershaven

Nieuwstraat 23, 4318 BX Brouwershaven

216 m² Bouwjaar 1880 8 kamers 6 slaapkamers Label D

Nieuwstraat 23 is een woonhuis in Brouwershaven, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m², een perceel van 421 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
216 m²
Perceeloppervlakte
421 m²
Inhoud
924 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwstraat 23

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Brouwershaven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

31.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

10 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Brouwershaven

1185 Inwoners
665 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
734 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Brouwershaven
69% Koopwoningen
1.728 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwstraat 23

Vergelijkbare woningen in Brouwershaven

Veelgestelde vragen over Nieuwstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwstraat 23?

De prijsindicatie voor Nieuwstraat 23 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Brouwershaven is €261.000. Dat komt neer op circa €1.208 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwstraat 23 zich tot de wijk Brouwershaven?

Nieuwstraat 23 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Brouwershaven. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.728 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwstraat 23?

Nieuwstraat 23 is een woonhuis in Brouwershaven, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwstraat 23 vergeleken met de buurt?

Nieuwstraat 23 heeft 216 m² woonoppervlakte en 924 m³ inhoud. Het perceel is 421 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Brouwershaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwstraat 23 en wat betekent dat?

Nieuwstraat 23 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Nieuwstraat 23?

Nieuwstraat 23 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brouwershaven?

De wijk Brouwershaven in Brouwershaven (Zeeland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brouwershaven?

Vanuit Nieuwstraat 23 in Brouwershaven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 31.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.