Eengezinswoning, geschakelde woning Hage Weer 39 Broek in Waterland

Hage Weer 39, 1151 ER Broek in Waterland

173 m² Bouwjaar 1980 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Hage Weer 39 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Broek in Waterland, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 471 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €655.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
471 m²
Inhoud
721 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.140.000 tot €1.390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hage Weer 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hage Weer 39

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.55 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (243.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Broek in Waterland

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

4.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Broek in Waterland

2810 Inwoners
1190 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€655.000 Gem. woningwaarde Broek in Waterland
70% Koopwoningen
277 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hage Weer 39

Vergelijkbare woningen in Broek in Waterland

Veelgestelde vragen over Hage Weer 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Hage Weer 39?

De prijsindicatie voor Hage Weer 39 ligt rond €1.140.000 tot €1.390.000. De gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Dat komt neer op circa €3.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hage Weer 39 zich tot de wijk Broek in Waterland?

Hage Weer 39 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 173 m² in de wijk Broek in Waterland. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hage Weer 39?

Hage Weer 39 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Broek in Waterland, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hage Weer 39 vergeleken met de buurt?

Hage Weer 39 heeft 173 m² woonoppervlakte en 721 m³ inhoud. Het perceel is 471 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Broek in Waterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €655.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hage Weer 39 en wat betekent dat?

Hage Weer 39 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hage Weer 39?

Hage Weer 39 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 243 m².

Hoe is de woningmarkt in Broek in Waterland?

De wijk Broek in Waterland in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €655.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broek in Waterland?

Vanuit Hage Weer 39 in Broek in Waterland bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.