Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 301 m²
- Perceeloppervlakte
- 850 m²
Sportlaan 7 is een woonhuis in Breskens, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 301 m² en een perceel van 850 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sportlaan 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
44.3 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
11.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
11.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
23.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Breskens is €277.000. Dat komt neer op circa €920 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSportlaan 7 is een woonhuis van 301 m² in de wijk Breskens. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.191 inwoners per km².
Sportlaan 7 is een woonhuis in Breskens, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Sportlaan 7 heeft 301 m² woonoppervlakte. Het perceel is 850 m². In Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sportlaan 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.79 kg/jaar.
De wijk Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 4.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Sportlaan 7 in Breskens bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 44.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sportlaan 7: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 11.2 km.
Recreatie nabij Breskens: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).