Streetview Nieuwesluisweg 36 Breskens

Nieuwesluisweg 36, 4511 RE Breskens

108 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Nieuwesluisweg 36 is een woonhuis in Breskens, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 1861 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
1861 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nieuwesluisweg 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwesluisweg 36

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breskens

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

45.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

24.2 km

Buurtinformatie in Breskens

335 Inwoners
155 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
215 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Breskens
84% Koopwoningen
29 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwesluisweg 36

Vergelijkbare woningen in Breskens

Veelgestelde vragen over Nieuwesluisweg 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwesluisweg 36?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Breskens is €392.000. Dat komt neer op circa €3.630 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwesluisweg 36 zich tot de wijk Verspreide huizen Breskens?

Nieuwesluisweg 36 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Verspreide huizen Breskens. De buurt telt 215 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 29 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwesluisweg 36?

Nieuwesluisweg 36 is een woonhuis in Verspreide huizen Breskens, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nieuwesluisweg 36 vergeleken met de buurt?

Nieuwesluisweg 36 heeft 108 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 1861 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Verspreide huizen Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwesluisweg 36 en wat betekent dat?

Nieuwesluisweg 36 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-06-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwesluisweg 36?

Nieuwesluisweg 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Breskens?

De wijk Verspreide huizen Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Breskens?

Vanuit Nieuwesluisweg 36 in Verspreide huizen Breskens bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 45.4 km, snelwegoprit op 1 km.