Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Ghistelkerke 627 Breskens

Ghistelkerke 627, 4511 JR Breskens

127 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ghistelkerke 627 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Breskens, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 315 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
315 m²
Inhoud
518 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ghistelkerke 627

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ghistelkerke 627

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
133.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.63 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breskens

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

44.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.2 km

Buurtinformatie in Breskens

4300 Inwoners
2115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2507 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Breskens
63% Koopwoningen
2.191 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ghistelkerke 627

Vergelijkbare woningen in Breskens

Veelgestelde vragen over Ghistelkerke 627

Wat is de geschatte woningwaarde van Ghistelkerke 627?

De prijsindicatie voor Ghistelkerke 627 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Breskens is €277.000. Dat komt neer op circa €2.181 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ghistelkerke 627 zich tot de wijk Breskens?

Ghistelkerke 627 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 127 m² in de wijk Breskens. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ghistelkerke 627?

Ghistelkerke 627 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Breskens, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ghistelkerke 627 vergeleken met de buurt?

Ghistelkerke 627 heeft 127 m² woonoppervlakte en 518 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ghistelkerke 627 en wat betekent dat?

Ghistelkerke 627 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ghistelkerke 627?

Ghistelkerke 627 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Breskens?

De wijk Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 4.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breskens?

Vanuit Ghistelkerke 627 in Breskens bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 44.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.