Streetview Ghistelkerke 55 Breskens

Ghistelkerke 55, 4511 JB Breskens

115 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ghistelkerke 55 is een woonhuis in Breskens, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 240 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
499 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ghistelkerke 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ghistelkerke 55

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breskens

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

44.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.2 km

Buurtinformatie in Breskens

4300 Inwoners
2115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2507 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Breskens
63% Koopwoningen
2.191 Inwoners per km²

Locatie van Ghistelkerke 55

Vergelijkbare woningen in Breskens

Veelgestelde vragen over Ghistelkerke 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Ghistelkerke 55?

De prijsindicatie voor Ghistelkerke 55 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Breskens is €277.000. Dat komt neer op circa €2.409 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ghistelkerke 55 zich tot de wijk Breskens?

Ghistelkerke 55 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Breskens. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ghistelkerke 55?

Ghistelkerke 55 is een woonhuis in Breskens, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ghistelkerke 55 vergeleken met de buurt?

Ghistelkerke 55 heeft 115 m² woonoppervlakte en 499 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ghistelkerke 55 en wat betekent dat?

Ghistelkerke 55 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-04-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ghistelkerke 55?

Ghistelkerke 55 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Breskens?

De wijk Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 4.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breskens?

Vanuit Ghistelkerke 55 in Breskens bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 44.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.