Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Oude Rijksweg 44 Breskens

Oude Rijksweg 44, 4511 HW Breskens

126 m² Bouwjaar 1936 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Oude Rijksweg 44 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Breskens, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 350 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oude Rijksweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Rijksweg 44

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breskens

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

44.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.2 km

Buurtinformatie in Breskens

4300 Inwoners
2115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2507 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Breskens
63% Koopwoningen
2.191 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Rijksweg 44

Vergelijkbare woningen in Breskens

Veelgestelde vragen over Oude Rijksweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Rijksweg 44?

De prijsindicatie voor Oude Rijksweg 44 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Breskens is €277.000. Dat komt neer op circa €2.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Rijksweg 44 zich tot de wijk Breskens?

Oude Rijksweg 44 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 126 m² in de wijk Breskens. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Rijksweg 44?

Oude Rijksweg 44 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Breskens, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Rijksweg 44 vergeleken met de buurt?

Oude Rijksweg 44 heeft 126 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Rijksweg 44 en wat betekent dat?

Oude Rijksweg 44 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Rijksweg 44?

Oude Rijksweg 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Breskens?

De wijk Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 4.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breskens?

Vanuit Oude Rijksweg 44 in Breskens bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 44.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.