Eengezinswoning, eindwoning Prinses Julianastraat 19 Breskens

Prinses Julianastraat 19, 4511 BR Breskens

93 m² Bouwjaar 1948 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Prinses Julianastraat 19 is een eengezinswoning, eindwoning in Breskens, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 144 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
382 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Julianastraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Julianastraat 19

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
168.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.8 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breskens

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

44.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.2 km

Buurtinformatie in Breskens

4300 Inwoners
2115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2507 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Breskens
63% Koopwoningen
2.191 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Julianastraat 19

Vergelijkbare woningen in Breskens

Veelgestelde vragen over Prinses Julianastraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Julianastraat 19?

De prijsindicatie voor Prinses Julianastraat 19 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Breskens is €277.000. Dat komt neer op circa €2.978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Julianastraat 19 zich tot de wijk Breskens?

Prinses Julianastraat 19 is een eengezinswoning, eindwoning van 93 m² in de wijk Breskens. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Julianastraat 19?

Prinses Julianastraat 19 is een eengezinswoning, eindwoning in Breskens, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Julianastraat 19 vergeleken met de buurt?

Prinses Julianastraat 19 heeft 93 m² woonoppervlakte en 382 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Julianastraat 19 en wat betekent dat?

Prinses Julianastraat 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-12-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Julianastraat 19?

Prinses Julianastraat 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Breskens?

De wijk Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 4.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breskens?

Vanuit Prinses Julianastraat 19 in Breskens bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 44.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.