Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 289 m²
- Perceeloppervlakte
- 2015 m²
- Inhoud
- 1264 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Molenstraat 74 is een woonhuis in Boven-Leeuwen, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 289 m², een perceel van 2015 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 74
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
13.9 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
17.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Boven-Leeuwen is €373.000. Dat komt neer op circa €1.291 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenstraat 74 is een woonhuis van 289 m² in de wijk Kern Boven-Leeuwen. De buurt telt 623 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.943 inwoners per km².
Molenstraat 74 is een woonhuis in Kern Boven-Leeuwen, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Molenstraat 74 heeft 289 m² woonoppervlakte en 1264 m³ inhoud. Het perceel is 2015 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kern Boven-Leeuwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Molenstraat 74 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Molenstraat 74 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Kern Boven-Leeuwen in Boven-Leeuwen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Molenstraat 74 in Kern Boven-Leeuwen bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 13.9 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenstraat 74: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.2 km.