Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1841
- Woonoppervlakte
- 357 m²
- Perceeloppervlakte
- 722 m²
- Inhoud
- 1398 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 3
Donkerelaan 57 A is een woonhuis in Bloemendaal, gebouwd in 1841. De woning heeft een woonoppervlakte van 357 m², een perceel van 722 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Donkerelaan 57 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
3.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wildhoef is €436.000. Dat komt neer op circa €1.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDonkerelaan 57 A is een woonhuis van 357 m² in de wijk Wildhoef. De buurt telt 204 woningen. Daarvan is 10% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.855 inwoners per km².
Donkerelaan 57 A is een woonhuis in Wildhoef, gebouwd in 1841 (185 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Donkerelaan 57 A heeft 357 m² woonoppervlakte en 1398 m³ inhoud. Het perceel is 722 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Wildhoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Donkerelaan 57 A heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Wildhoef in Bloemendaal (Noord-Holland) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 10% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Donkerelaan 57 A in Wildhoef bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Donkerelaan 57 A: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Wildhoef: restaurant (0.2 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Donkerelaan 57 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wildhoef. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1841, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.