Streetview Nanningh Cloecklaan 32 Bloemendaal

Nanningh Cloecklaan 32, 2061 DB Bloemendaal

258 m² Bouwjaar 2010 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Nanningh Cloecklaan 32 is een woonhuis in Bloemendaal, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m², een perceel van 422 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
258 m²
Perceeloppervlakte
422 m²
Inhoud
979 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nanningh Cloecklaan 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nanningh Cloecklaan 32

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bloemendaal

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Bloemendaal

750 Inwoners
280 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
307 Woningvoorraad
€1.201.000 Gem. woningwaarde Provinciaal Ziekenhuis
59% Koopwoningen
1.280 Inwoners per km²

Locatie van Nanningh Cloecklaan 32

Vergelijkbare woningen in Bloemendaal

Veelgestelde vragen over Nanningh Cloecklaan 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Nanningh Cloecklaan 32?

De prijsindicatie voor Nanningh Cloecklaan 32 ligt rond €1.130.000 tot €1.380.000. De gemiddelde woningwaarde in Provinciaal Ziekenhuis is €1.201.000. Dat komt neer op circa €4.655 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nanningh Cloecklaan 32 zich tot de wijk Provinciaal Ziekenhuis?

Nanningh Cloecklaan 32 is een woonhuis van 258 m² in de wijk Provinciaal Ziekenhuis. De buurt telt 307 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nanningh Cloecklaan 32?

Nanningh Cloecklaan 32 is een woonhuis in Provinciaal Ziekenhuis, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nanningh Cloecklaan 32 vergeleken met de buurt?

Nanningh Cloecklaan 32 heeft 258 m² woonoppervlakte en 979 m³ inhoud. Het perceel is 422 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Provinciaal Ziekenhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nanningh Cloecklaan 32 en wat betekent dat?

Nanningh Cloecklaan 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-08-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nanningh Cloecklaan 32?

Nanningh Cloecklaan 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Provinciaal Ziekenhuis?

De wijk Provinciaal Ziekenhuis in Bloemendaal (Noord-Holland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.201.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Provinciaal Ziekenhuis?