Portiekflat Bloemendaalseweg 115 A5 Bloemendaal

Bloemendaalseweg 115 A5, 2061 CG Bloemendaal

80 m² Bouwjaar 1955 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Bloemendaalseweg 115 A5 is een portiekflat in Bloemendaal, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bloemendaalseweg 115 A5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemendaalseweg 115 A5

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
239.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
364.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bloemendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Bloemendaal

4000 Inwoners
1740 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€1.167.000 Gem. woningwaarde Bloemendaal
78% Koopwoningen
2.489 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bloemendaalseweg 115 A5

Vergelijkbare woningen in Bloemendaal

Veelgestelde vragen over Bloemendaalseweg 115 A5

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemendaalseweg 115 A5?

De prijsindicatie voor Bloemendaalseweg 115 A5 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemendaal is €1.167.000. Dat komt neer op circa €14.588 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemendaalseweg 115 A5 zich tot de wijk Bloemendaal?

Bloemendaalseweg 115 A5 is een portiekflat van 80 m² in de wijk Bloemendaal. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.489 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemendaalseweg 115 A5?

Bloemendaalseweg 115 A5 is een portiekflat in Bloemendaal, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bloemendaalseweg 115 A5 vergeleken met de buurt?

Bloemendaalseweg 115 A5 heeft 80 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Bloemendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemendaalseweg 115 A5 en wat betekent dat?

Bloemendaalseweg 115 A5 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-07-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bloemendaalseweg 115 A5?

Bloemendaalseweg 115 A5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bloemendaal?

De wijk Bloemendaal in Bloemendaal (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.167.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemendaal?

Vanuit Bloemendaalseweg 115 A5 in Bloemendaal bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.