Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 530 m²
- Inhoud
- 551 m³
- Kamers
- 6
Oranje Nassaulaan 28 is een woonhuis in Bilthoven, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 530 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
8 kmDe prijsindicatie voor Oranje Nassaulaan 28 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Bilthoven Centrum is €578.000. Dat komt neer op circa €3.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranje Nassaulaan 28 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Bilthoven Centrum. De buurt telt 1.966 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.261 inwoners per km².
Oranje Nassaulaan 28 is een woonhuis in Bilthoven Centrum, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oranje Nassaulaan 28 heeft 157 m² woonoppervlakte en 551 m³ inhoud. Het perceel is 530 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bilthoven Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oranje Nassaulaan 28 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-09-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Oranje Nassaulaan 28 heeft 6 kamers.
De wijk Bilthoven Centrum in Bilthoven (Utrecht) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Oranje Nassaulaan 28 in Bilthoven Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oranje Nassaulaan 28: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.1 km.