Streetview Kaasboerweg 3 Biggekerke

Kaasboerweg 3, 4373 SB Biggekerke

116 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Kaasboerweg 3 is een woonhuis in Biggekerke, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 853 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
853 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kaasboerweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaasboerweg 3

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Biggekerke

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

7 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Biggekerke

125 Inwoners
45 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
52 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk
94% Koopwoningen
19 Inwoners per km²

Locatie van Kaasboerweg 3

Vergelijkbare woningen in Biggekerke

Veelgestelde vragen over Kaasboerweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaasboerweg 3?

De prijsindicatie voor Kaasboerweg 3 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk is €596.000. Dat komt neer op circa €5.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaasboerweg 3 zich tot de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

Kaasboerweg 3 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk. De buurt telt 52 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaasboerweg 3?

Kaasboerweg 3 is een woonhuis in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kaasboerweg 3 vergeleken met de buurt?

Kaasboerweg 3 heeft 116 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 853 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaasboerweg 3 en wat betekent dat?

Kaasboerweg 3 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kaasboerweg 3?

Kaasboerweg 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

De wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk in Biggekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

Vanuit Kaasboerweg 3 in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.