Streetview Valkenisseweg 54 Biggekerke

Valkenisseweg 54, 4373 RW Biggekerke

145 m² Bouwjaar 1906 Label E

Valkenisseweg 54 is een woonhuis in Biggekerke, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en een perceel van 600 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
600 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Valkenisseweg 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenisseweg 54

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Biggekerke

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

7 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Biggekerke

125 Inwoners
45 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
52 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk
94% Koopwoningen
19 Inwoners per km²

Locatie van Valkenisseweg 54

Vergelijkbare woningen in Biggekerke

Veelgestelde vragen over Valkenisseweg 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenisseweg 54?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk is €596.000. Dat komt neer op circa €4.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenisseweg 54 zich tot de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

Valkenisseweg 54 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk. De buurt telt 52 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenisseweg 54?

Valkenisseweg 54 is een woonhuis in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenisseweg 54 vergeleken met de buurt?

Valkenisseweg 54 heeft 145 m² woonoppervlakte. Het perceel is 600 m². In Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenisseweg 54 en wat betekent dat?

Valkenisseweg 54 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-10-28. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

De wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk in Biggekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

Vanuit Valkenisseweg 54 in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.