Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Valkenisseweg 49 Biggekerke

Valkenisseweg 49, 4373 RW Biggekerke

121 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 2 slaapkamers Label C

Valkenisseweg 49 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Biggekerke, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 695 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
695 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Daktype
Tentdak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Buiten bebouwde kom

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Valkenisseweg 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenisseweg 49

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Biggekerke

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

7 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Biggekerke

125 Inwoners
45 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
52 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk
94% Koopwoningen
19 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenisseweg 49

Provincie
Zeeland
Gemeente
Veere
Buurt
Verspreide huizen buiten recreatiegebied Biggekerke
Postcode
4373 RW

Vergelijkbare woningen in Biggekerke

Veelgestelde vragen over Valkenisseweg 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenisseweg 49?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk is €596.000. Dat komt neer op circa €4.926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenisseweg 49 zich tot de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

Valkenisseweg 49 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 121 m² in de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk. De buurt telt 52 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenisseweg 49?

Valkenisseweg 49 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Valkenisseweg 49 vergeleken met de buurt?

Valkenisseweg 49 heeft 121 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 695 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenisseweg 49 en wat betekent dat?

Valkenisseweg 49 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenisseweg 49?

Valkenisseweg 49 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

De wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk in Biggekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.