Vrijstaande woning Valkenisseweg 46 Biggekerke

Valkenisseweg 46, 4373 RW Biggekerke

149 m² Bouwjaar 1946 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Valkenisseweg 46 is een vrijstaande woning in Biggekerke, gebouwd in 1946. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 11830 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1946
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
11830 m²
Inhoud
4172 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, outside_built_up_area, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Valkenisseweg 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenisseweg 46

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
260.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
333.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
2.4%
CO₂-emissie
60.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Biggekerke

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

7 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Biggekerke

125 Inwoners
45 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
52 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk
94% Koopwoningen
19 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenisseweg 46

Provincie
Zeeland
Gemeente
Veere
Buurt
Verspreide huizen buiten recreatiegebied Biggekerke
Postcode
4373 RW

Vergelijkbare woningen in Biggekerke

Veelgestelde vragen over Valkenisseweg 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenisseweg 46?

De prijsindicatie voor Valkenisseweg 46 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk is €596.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenisseweg 46 zich tot de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

Valkenisseweg 46 is een vrijstaande woning van 149 m² in de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk. De buurt telt 52 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenisseweg 46?

Valkenisseweg 46 is een vrijstaande woning in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk, gebouwd in 1946 (80 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Valkenisseweg 46 vergeleken met de buurt?

Valkenisseweg 46 heeft 149 m² woonoppervlakte en 4172 m³ inhoud. Het perceel is 11830 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenisseweg 46 en wat betekent dat?

Valkenisseweg 46 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-09-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenisseweg 46?

Valkenisseweg 46 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

De wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk in Biggekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.