Streetview Biestsestraat 50 Biest-Houtakker

Biestsestraat 50, 5084 HG Biest-Houtakker

179 m² Bouwjaar 1996 Label A+

Biestsestraat 50 is een woonhuis in Biest-Houtakker, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 1625 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
1625 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Biestsestraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Biestsestraat 50

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
119.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
96.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
55.3%
CO₂-emissie
22.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Biest-Houtakker

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Biest-Houtakker

820 Inwoners
310 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Biest-Houtakker
86% Koopwoningen
876 Inwoners per km²

Locatie van Biestsestraat 50

Vergelijkbare woningen in Biest-Houtakker

Veelgestelde vragen over Biestsestraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Biestsestraat 50?

De gemiddelde woningwaarde in Biest-Houtakker is €471.000. Dat komt neer op circa €2.631 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Biestsestraat 50 zich tot de wijk Biest-Houtakker?

Biestsestraat 50 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Biest-Houtakker. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 876 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Biestsestraat 50?

Biestsestraat 50 is een woonhuis in Biest-Houtakker, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Biestsestraat 50 vergeleken met de buurt?

Biestsestraat 50 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1625 m². In Biest-Houtakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Biestsestraat 50 en wat betekent dat?

Biestsestraat 50 heeft energielabel A+. Geldig tot 2036-01-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.6 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Biest-Houtakker?

De wijk Biest-Houtakker in Biest-Houtakker (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biest-Houtakker?

Vanuit Biestsestraat 50 in Biest-Houtakker bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Biest-Houtakker?