Streetview Appelzakweg 2 Biervliet

Appelzakweg 2, 4521 RH Biervliet

438 m² Bouwjaar 1846 Label A

Appelzakweg 2 is een woonhuis in Biervliet, gebouwd in 1846. De woning heeft een woonoppervlakte van 438 m² en een perceel van 1095 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1846
Woonoppervlakte
438 m²
Perceeloppervlakte
1095 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Appelzakweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Appelzakweg 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
180.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.6%
CO₂-emissie
31.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Biervliet

Onderwijs

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

34.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.5 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

13 km

Buurtinformatie in Biervliet

335 Inwoners
135 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
152 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Biervliet
89% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Appelzakweg 2

Vergelijkbare woningen in Biervliet

Veelgestelde vragen over Appelzakweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Appelzakweg 2?

De prijsindicatie voor Appelzakweg 2 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biervliet is €364.000. Dat komt neer op circa €831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Appelzakweg 2 zich tot de wijk Buitengebied Biervliet?

Appelzakweg 2 is een woonhuis van 438 m² in de wijk Buitengebied Biervliet. De buurt telt 152 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Appelzakweg 2?

Appelzakweg 2 is een woonhuis in Buitengebied Biervliet, gebouwd in 1846 (180 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Appelzakweg 2 vergeleken met de buurt?

Appelzakweg 2 heeft 438 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1095 m². In Buitengebied Biervliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Appelzakweg 2 en wat betekent dat?

Appelzakweg 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.7 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Biervliet?

De wijk Buitengebied Biervliet in Biervliet (Zeeland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Biervliet?

Vanuit Appelzakweg 2 in Buitengebied Biervliet bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 3 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 34.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.